Продукція > SMD резистори > 0603 > 180 kOhm 5% 0,1W 50V 0603 (RC0603JR-180K0-Hitano) (резистор SMD)
180 kOhm 5% 0,1W 50V 0603 (RC0603JR-180K0-Hitano) (резистор SMD)
rc_series_hitano-datasheet.pdf
Код товару: 4658
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Номінал: 180 kOhm
Точність: ±5% J
Pном, W: 0,1 W
Uроб,V: 50 V
Типорозмір: 0603
85 шт - РАДІОМАГ-Львів
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
150 kOhm 5% 0,1W 50V 0603 (RC0603JR-150KR-Hitano) (резистор SMD)
rc_series_hitano-datasheet.pdf
Виробник: Hitano
SMD резистори > 0603
Номінал: 150 kOhm
Точність: ±5% J
Pном, W: 0,1 W
Uроб,V: 50 V
293 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
3,3nF 50V X7R 10% 0805 4k/reel (C0805B332K500NT-Hitano) (конденсатор керамічний SMD)
X7R_X5R.pdf
Керамічні SMD конденсатори > 0805
Ємність: 3,3 nF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: X7R
Точність: ±10% K
87 шт - РАДІОМАГ-Київ
Мінімальне замовлення: 30
5,1 kOhm 5% 0,1W 50V 0603 (RC0603JR-5K1R-Hitano) (резистор SMD)
1 Додати до обраних Обраний товар
Номінал: 5,1 kOhm
Точність: ±5% J
Pном, W: 0,1 W
Uроб,V: 50 V
12 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
2,4 kOhm 5% 0,1W 50V 0603 (RC0603JR-2K4-Hitano) (резистор SMD)
Номінал: 2,4 kOhm
Точність: ±5% J
Pном, W: 0,1 W
Uроб,V: 50 V
2,2 kOhm 5% 0,1W 50V 0603 (RC03K4222JT-KOME) (резистор SMD)
2 Додати до обраних Обраний товар
komechip-eesistor-datasheet.pdf
Виробник: KOME
Номінал: 2,2 kOhm
Точність: ±5% J
Pном, W: 0,1 W
Uроб,V: 50 V