Продукція > Вивідні резистори > 0,25W > 180 kOhm 5% 0,25W вив. (CR025SJTB-180K-Hitano) (S)
180 kOhm 5% 0,25W вив. (CR025SJTB-180K-Hitano) (S)
CR-S_080911.pdf
Код товару: 13818
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Номінал: 180 kOhm
Точність: ±5%
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 250 V
Габарити: 3,2х1,6 mm; Dвів = 0,45 mm
Тип: вугільно-плівкові
у наявності 770 шт:
200 шт - склад
160 шт - РАДІОМАГ-Львів
216 шт - РАДІОМАГ-Харків
194 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Можливі заміни 180 kOhm 5% 0,25W вив. (CR025SJTB-180K-Hitano) (S) Hitano
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
180 kOhm 5% 0,25W 180 kOhm 5% 0,25W
Код товару: 87106
Виробник : Cinetech cr-series_cine-tech.pdf Вивідні резистори > 0,25W
Номінал: 180 kOhm
Точність: ±5%
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 250 V
Габарити: 6,5х2,3 mm; Dвів = 0,5 mm
Тип: вугільно-плівкові
у наявності: 670 шт
100 шт - РАДІОМАГ-Київ
160 шт - РАДІОМАГ-Харків
410 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
З цим товаром купують
2,7 kOhm 5% 0,25W вив. (CR025SJTB-2K7R-Hitano) (S)
CR-S_080911.pdf
Виробник: Hitano
Вивідні резистори > 0,25W
Номінал: 2,7 kOhm
Точність: ±5%
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 250 V
120 шт - РАДІОМАГ-Львів
393 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
12 kOhm 5% 0,25W вив. (CR025SJTB-12KR-Hitano) (S)
Вивідні резистори > 0,25W
Номінал: 12 kOhm
Точність: ±5%
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 250 V
454 шт - РАДІОМАГ-Львів
530 шт - РАДІОМАГ-Харків
22nF 50V Z5V M(+/-20%) (R15Z223M1HL2-L-Hitano)
multilayer_ceramic_capacitorsepoxy.pdf
Керамічні конденсатори вивідні > Багатошарові конденсатори
Ємність: 22 nF
Номін.напруга: 50 V
ТКЕ: Z5V
Точність: ±20% M
Крок: 2,54 mm
Part Number: R15Z223M1HL-2L
893 шт - склад
110 шт - РАДІОМАГ-Київ
59 шт - РАДІОМАГ-Львів
20 шт - РАДІОМАГ-Харків
очікується: 10 шт
10 шт - очікується
Мінімальне замовлення: 20
750 Ohm 5% 0,25W вив. (CR025SJTB-750R-Hitano)
Вивідні резистори > 0,25W
Номінал: 750 Ohm
Точність: ±5%
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 250 V
116 шт - РАДІОМАГ-Львів
322 шт - РАДІОМАГ-Харків
40 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
1 kOhm 5% 0,25W вивів. (CR025SJTB-1K-Hitano)
2 Додати до обраних Обраний товар
Вивідні резистори > 0,25W
Номінал: 1 kOhm
Точність: ±5%
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 250 V