Продукція > Вивідні резистори > 2W > 180 kOhm 5% 2W вив. (MFR200SSJTB-180K-Hitano)
180 kOhm 5% 2W вив. (MFR200SSJTB-180K-Hitano)
MFRSS_series_20140707.pdf
Код товару: 55173
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Номінал: 180 kOhm
Точність і ТКО: ±5%, ±100ppm
P ном., W: 2 W
U, роб.: 350 V
Габарити: 9x3 mm; Dвив. = 0,7 mm
Тип: метало-плівкові мініатюрні
товару немає в наявності
Написати відгук
З цим товаром купують
100 kOhm 5% 2W вив. (MFR200SSJTB-100KR-Hitano)
Код товару: 55149
MFRSS_series_20140707.pdf
Виробник: Hitano
Вивідні резистори > 2W
Номінал: 100 kOhm
Точність і ТКО: ±5%, ±100ppm
P ном., W: 2 W
U, роб.: 350 V
186 шт - РАДІОМАГ-Київ
26 шт - РАДІОМАГ-Львів
64 шт - РАДІОМАГ-Харків
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
200 kOhm 5% 2W вив. (MFR200SSJTB-200K-Hitano)
Вивідні резистори > 2W
Номінал: 200 kOhm
Точність і ТКО: ±5%, ±100ppm
P ном., W: 2 W
U, роб.: 350 V
36 шт - РАДІОМАГ-Львів
61 шт - РАДІОМАГ-Харків
207 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 7
SMA-вилка на кабель (SMA012-RG-58C/U)
9 Додати до обраних Обраний товар
L-KLS1-SMA012-RG58CU.pdf
Виробник: KLS
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > ВЧ роз'єми та перехідники
Тип, серія: SMA
Вид: Роз’єм
Монтаж механ.: на кабель
Тип кабеля: RG-58
Роз’єм: Вилка
Орієнтація: Прямий
41 шт - РАДІОМАГ-Київ
35 шт - РАДІОМАГ-Львів
10 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
100uF 25V EZV SMD sizeC 6.3x7.7 (low imp.) (EZV101M25RC8) (електролітичний конденсатор SMD низькоімпедансний)
3 Додати до обраних Обраний товар
EZV_070829.pdf
Конденсатори > Електролітичні SMD конденсатори
Ємність: 100 µF
Номін.напруга: 25 V
Серія: EZV-SMD низькоімпедансні
Темп.діапазон: -40...+105°C
Типорозмір,габарити: SMD size C
Макс.пульс.струм: 280mA
39 шт - РАДІОМАГ-Київ
66 шт - РАДІОМАГ-Львів
82 шт - РАДІОМАГ-Харків
21 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 5
PC817A
pc817a.pdf
PC817A
Виробник: Sharp
Мікросхеми > Оптрони (оптопари)
Корпус: DIP-4
Тип: Транзистор
Uізол,kV: 5 kV
Iвх/Iвых,mA: 50/50 mA
Uвых,V: 35 V
Ton/Toff,µs: 18/18 µs
Роб.темп.,°С: -30…+100°C