Продукція > Вивідні резистори > 5W (метало-оксидні) > 180 kOhm 5% 5W вив. (MOR500SJTB-180KR-Hitano) (резистори метало-оксидні)
180 kOhm 5% 5W вив. (MOR500SJTB-180KR-Hitano) (резистори метало-оксидні)
MOR_080911.pdf
Код товару: 50142
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Номінал: 180 kOhm
Точність: ±5%
Потужність: 5 W
Напруга: 700 V
Розмір: 17,0x6,0mm; Dвив.=0,76 mm
Тип: метало-оксидні
у наявності 1100 шт:
922 шт - склад
17 шт - РАДІОМАГ-Київ
12 шт - РАДІОМАГ-Львів
98 шт - РАДІОМАГ-Харків
51 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
З цим товаром купують
200 kOhm 5% 5W вив. (MOR500SJTB-200KR-Hitano) (резистори метало-оксидні)
MOR_080911.pdf
Виробник: Hitano
Номінал: 200 kOhm
Точність: ±5%
Потужність: 5 W
Напруга: 700 V
Тип: метало-оксидні
у наявності: 781 шт
655 шт - склад
52 шт - РАДІОМАГ-Київ
20 шт - РАДІОМАГ-Львів
33 шт - РАДІОМАГ-Харків
Мінімальне замовлення: 4
5 kOhm 3296W (KLS4-3296W-502)
2 Додати до обраних Обраний товар
kls4-3296-datasheet.pdf
5 kOhm 3296W (KLS4-3296W-502)
Виробник: KLS
Підстроювальні резистори > Вивідні
Номінал: 5 kOhm
Серія: 3296W
Опис: настроювальний, вивідний, багатооборотний, регулювання зверху
Габарити: 9,53x10,03x4,83 mm
Тип монтажу: Вертикальний
Потужність: 0,5 W
Механізм роботи: Багатооборотний
у наявності: 707 шт
530 шт - склад
30 шт - РАДІОМАГ-Київ
97 шт - РАДІОМАГ-Львів
50 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 2
47uF 100V EXR 10x16mm (low imp.) (EXR470M2AB-Hitano) (електролітичний конденсатор низькоімпедансний)
1 Додати до обраних Обраний товар
EXR_080421.pdf
Конденсатори > Електролітичні конденсатори вивідні
Ємність: 47 µF
Номін.напруга: 100 V
Серія: EXR
Тип: низькоімпедансні
Темп.діап.: -40...+105°C
Габарити: 10х16mm
726 шт - склад
180 шт - РАДІОМАГ-Київ
62 шт - РАДІОМАГ-Львів
85 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
3300uF 50V EXR 18x41mm (low imp.) (EXR332M50B-Hitano) (електролітичний конденсатор низькоімпедансний)
EXR_080421.pdf
Ємність: 3300 µF
Номін.напруга: 50 V
Серія: EXR
Тип: низькоімпедансні
Темп.діап.: -40...+105°C
Габарити: 18х41mm
товару немає в наявності
очікується: 800 шт
2,2uF 100V X7R K(+/-10%) (R25W225K2AL5-L-Hitano)
multilayer_ceramic_capacitorsepoxxyy.pdf
Керамічні конденсатори вивідні > Багатошарові конденсатори
Ємність: 2,2 µF
Номін.напруга: 100 V
ТКЕ: X7R
Точність: ±10% K
Крок: 5,08 mm