Продукція > SMD резистори > 0201 > 180 Ohm 1% 0,05W 25V 0201 (RC0201FR-180R-Hitano) (резистор SMD)
180 Ohm 1% 0,05W 25V 0201 (RC0201FR-180R-Hitano) (резистор SMD)
rc_series_hitano-datasheet.pdf
Код товару: 218155
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Номінал: 180 Ohm
Точність: ±1% F
Pном.,W: 0,05W
Uроб.,V: 25 V