Продукція > SMD резистори > 0805 > 180 Ohm 1% 0,125W 150V 0805 (RC0805FR-180R-Hitano) (резистор SMD)
180 Ohm 1% 0,125W 150V 0805 (RC0805FR-180R-Hitano) (резистор SMD)
rc_series_hitano-datasheet.pdf
Код товару: 164943
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Номінал: 180 Ohm
Точність: ±1% F
Pном,W: 0,125 W
Uроб,V: 150 V
З цим товаром купують
10 kOhm 1% 0,125W 150V 0805 (RC0805FR-0710KL /Yageo)
4 Додати до обраних Обраний товар
RC_series.pdf
Виробник: Yageo
SMD резистори > 0805
Номінал: 10 kOhm
Точність: ±1% F
Pном,W: 0,125 W
Uроб,V: 150 V
Мінімальне замовлення: 100
100nF 50V X7R 10% 0805 (CC0805KRX7R9BB104 – Yageo)
2 Додати до обраних Обраний товар
yageo-datasheet-cap.pdf
Виробник: Yageo
Ємність: 100 nF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: X7R
Точність: ±10% K
Мінімальне замовлення: 20
1,2 kOhm 5% 0,125W 150V 0805 (RC0805JR-1K2R-Hitano) (резистор SMD)
RC_series.pdf
Виробник: Hitano
Номінал: 1,2 kOhm
Точність: ±5% J
Pном,W: 0,125 W
Uроб,V: 150 V
Мінімальне замовлення: 200
360 Ohm 1% 0,125W 150V 0805 (RC0805FR-360R-Hitano) (резистор SMD)
Номінал: 360 Ohm
Точність: ±1% F
Pном,W: 0,125 W
Uроб,V: 150 V
69 шт - РАДІОМАГ-Київ
1 kOhm 1% 0,125W 150V 0805 (RC0805FR-071KL /Yageo)
pyu-rc_group_51_rohs_l_9-1314892.pdf
Номінал: 1 kOhm
Точність: ±1% F
Pном,W: 0,125 W
Uроб,V: 150 V