Продукція > SMD резистори > 1206 > 180 Ohm 1% 0,25W 200V 1206 (RC1206FR-180R-Hitano) (резистор SMD)
180 Ohm 1% 0,25W 200V 1206 (RC1206FR-180R-Hitano) (резистор SMD)
rc_series_20150401_1.pdf
Код товару: 153874
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Номінал: 180 Ohm
Точність: ±1% F
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V
Типорозмір: 1206
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
100 kOhm 1% 0,25W 200V 1206 (RC1206FR-100KR-Hitano) (резистор SMD)
RC0603HIT.pdf
Виробник: Hitano
SMD резистори > 1206
Номінал: 100 kOhm
Точність: ±1% F
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
100 Ohm 1% 0,25W 200V 1206 (RC1206FR-100R-Hitano) (резистор SMD)
1 Додати до обраних Обраний товар
RC0603HIT.pdf
SMD резистори > 1206
Номінал: 100 Ohm
Точність: ±1% F
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V
150 Ohm 1% 0,25W 200V 1206 (RC1206FR-150R-Hitano) (резистор SMD)
Номінал: 150 Ohm
Точність: ±1% F
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V
1 kOhm 1% 0,25W 200V 1206 (RC1206FR-1KR-Hitano) (резистор SMD)
rc_series_20150401_1.pdf
Номінал: 1 kOhm
Точність: ±1% F
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V
800 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
200 kOhm 1% 0,25W 200V 1206 (RC1206FR-200KR-Hitano) (резистор SMD)
Номінал: 200 kOhm
Точність: ±1% F
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V