Продукція > Вивідні резистори > Резистори цементні вивідні 2 ... 25W > 180 Ohm 10W 5% (CRL10W-180R /SR PASSIVES)
180 Ohm 10W 5% (CRL10W-180R /SR PASSIVES)
Код товару: 83088
Додати до обраних
Обраний товар
Виробник:
Номінал: 180 Ohm
Потужність: 10 W
Точність: ±5%