Продукція > SMD резистори > 1206 > 180 Ohm 5% 0,25W 200V 1206 (232271161181-Philips) (резистор SMD)
180 Ohm 5% 0,25W 200V 1206 (232271161181-Philips) (резистор SMD)
Код товару: 199892
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Philips
Номінал: 180 Ohm
Точність: ±5% J
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V
Типорозмір: 1206
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
10 kOhm 5% 0,25W 200V 1206 (RJ1206-10K-HS) (резистор SMD)
uniroyal-elec-0603waj0101t5e_c25201.pdf
Виробник: Uni-Ohm
SMD резистори > 1206
Номінал: 10 kOhm
Точність: ±5% J
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
4,7 kOhm 5% 0,25W 200V 1206 (RC1206JR-4K7R – Hitano)
1 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
SMD резистори > 1206
Номінал: 4,7 kOhm
Точність: ±5% J
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V
товару немає в наявності
1 kOhm 5% 0,25W 200V 1206 (RC1206JR-1KR-Hitano) (резистор SMD)
Виробник: Hitano
Номінал: 1 kOhm
Точність: ±5% J
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V
280 шт - склад
100 Ohm 5% 0,25W 200V 1206 (RC1206JR-100R-Hitano) (резистор SMD)
2 Додати до обраних Обраний товар
RC_series.pdf
Номінал: 100 Ohm
Точність: ±5% J
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V
935 шт - РАДІОМАГ-Київ
200 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
BC847C (транзистор біполярний NPN)
BC847C.pdf
Виробник: NXP
Транзистори > Біполярні NPN
Корпус: SOT-23
fT: 300 MHz
Uceo,V: 45 V
Ucbo,V: 50 V
Ic,A: 0,1 A