Продукція > SMD резистори > 1210 > 180 Ohm 5% 1/3W 200V 1210 (RC1210JR-180R-Hitano)
180 Ohm 5% 1/3W 200V 1210 (RC1210JR-180R-Hitano)
RC0603HIT.pdf
Код товару: 179857
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Номінал: 180 Ohm
Точність: ±5% J
Рном,W: 0,33 W
Uроб,V: 200 V
Типорозмір: 1210
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
HU-10 (гніздо на кабель) (NS25-G10)
Виробник: CviLux
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Низьковольтного живлення
Опис: Гніздо на кабель під пайку, 10 контактів, крок 2,54мм, 3А, 250VAC, (без контактів)
Вилка/гніздо: Гніздо
К-сть контактів: 10
Крок контактів: 2,54 mm
Серія роз’єма: HU
Монтаж: на провід
у наявності: 285 шт
70 шт - РАДІОМАГ-Київ
25 шт - РАДІОМАГ-Львів
92 шт - РАДІОМАГ-Харків
98 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
VR2-4 (ST-081/B) Клема синя
2 Додати до обраних Обраний товар
VR2-4 (ST-081/B) Клема синя
Виробник: SGE
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Клеми
Опис: Клема, тип R (О), ізольована, синя
Призначення: Ізольовані конектори
Розріз провода та ін.розміри: 1,04...2,63 mm²
Колір: синій
Розмір: M4
Монтаж: На провід
Тип наконечника: Кільцевий
у наявності: 51 шт
50 шт - склад
1 шт - РАДІОМАГ-Харків
Мінімальне замовлення: 8
TL072CDT
cd00000490de3.pdf
TL072CDT
Виробник: ST
Мікросхеми > Операційні підсилювачі
Корпус: SO-8
Vc, V: ±15 V
BW,MHz: 4 MHz
Vio,mV(напр.зміщ.): 10 mV
Швидк.Зрост.,В/мкс: 16 V/µs
Температурний діапазон: 0…+70°C
Монтаж: SMD
у наявності: 746 шт
667 шт - склад
47 шт - РАДІОМАГ-Київ
4 шт - РАДІОМАГ-Львів
28 шт - РАДІОМАГ-Харків
Мінімальне замовлення: 3
4,7uF 400V ECR 10x16mm (ECR4R7M2GB-Hitano) (електролітичний конденсатор)
ECR_081225.pdf
Виробник: Hitano
Конденсатори > Електролітичні конденсатори вивідні
Ємність: 4,7 µF
Номін.напруга: 400 V
Серія: ECR
Тип: загального призначення підходять для автоматичної установки мініатюрні з температурою 85С
Темп.діап.: -25...+85°C
Габарити: 10х16mm