Продукція > NORCOMP INC. > 183-015-213R551
183-015-213R551 NorComp Inc.
Виробник: NorComp Inc.
Description: CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
Features: Board Lock
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A
Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A)
Backset Spacing: 0.590" (14.99mm)
Написати відгук
Description: CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR, Features: Board Lock, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 5A, Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 15, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: FLASH, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A), Backset Spacing: 0.590" (14.99mm).