Продукція > NORCOMP INC. > 183-025-113R181
183-025-113R181
183-025-113R181 NorComp Inc.
183-yyy-113Ryy1.pdf
Виробник: NorComp Inc.
Description: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Packaging: Tray
Features: Ground Strap, Grounding Indents
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A
Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 25
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (4-40)
Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B)
Part Status: Active
Backset Spacing: 0.590" (14.99mm)
на замовлення 185 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER, Packaging: Tray, Features: Ground Strap, Grounding Indents, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 5A, Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 25, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: FLASH, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B), Part Status: Active, Backset Spacing: 0.590" (14.99mm).