Продукція > NORCOMP INC. > 183-025-113R451
183-025-113R451 NorComp Inc.
183-yyy-113Ryy1.pdf
Виробник: NorComp Inc.
Description: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Features: Grounding Indents
Packaging: Tray
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A
Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 25
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Housing/Shell (4-40)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub
Contact Finish Thickness: FLASH
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated
Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B)
Part Status: Obsolete
Backset Spacing: 0.590" (14.99mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER, Features: Grounding Indents, Packaging: Tray, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 5A, Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 25, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: FLASH, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B), Part Status: Obsolete, Backset Spacing: 0.590" (14.99mm).