Продукція > NORCOMP INC. > 183-025-213R481
183-025-213R481 NorComp Inc.
183-yyy-213Ryy1.pdf
Виробник: NorComp Inc.
Description: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SLDR
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A
Contact Type: Signal
Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (4-40)
Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B)
Backset Spacing: 0.590" (14.99mm)
Написати відгук
Description: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SLDR, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 5A, Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 25, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: FLASH, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B), Backset Spacing: 0.590" (14.99mm).