18QHTF21-5.9265-PD
18QHTF21-5.9265-PD Mercury Electronics Ind. Co. Ltd
QHTF_a3.pdf
Виробник: Mercury Electronics Ind. Co. Ltd
Description: 5.9265 MHz XO 1.8V 2.0X1.6 MM PD
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 21mA
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 5.9265 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 5.9265 MHz XO 1.8V 2.0X1.6 MM PD, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 21mA, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 5.9265 MHz, Base Resonator: Crystal.