18QHTF21-60.100-OE
18QHTF21-60.100-OE Mercury Electronics Ind. Co. Ltd
20240508131733719MTNXF22T2Q.pdf
Виробник: Mercury Electronics Ind. Co. Ltd
Description: 60.1 MHz XO 1.8V 2.0X1.6 MM OE
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 24mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 60.1 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 250 шт:
Написати відгук
Description: 60.1 MHz XO 1.8V 2.0X1.6 MM OE, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 24mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 60.1 MHz, Base Resonator: Crystal.