Продукція > SMD резистори > 1206 > 191 kOhm 1% 0,25W 200V 1206 (RC1206FR-07191KL-YAGEO) (резистор SMD)
191 kOhm 1% 0,25W 200V 1206 (RC1206FR-07191KL-YAGEO) (резистор SMD)