Продукція > NORCOMP INC. > 192-015-113R161
192-015-113R161 NorComp Inc.
Backshel_Reference_Gde.pdf
Виробник: NorComp Inc.
Description: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
Packaging: Tray
Features: Ground Strap, Grounding Indents, Shielded
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A
Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 15
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub
Contact Finish Thickness: FLASH
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated
Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A)
Part Status: Obsolete
Backset Spacing: 0.370" (9.40mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR, Packaging: Tray, Features: Ground Strap, Grounding Indents, Shielded, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 5A, Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 15, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: FLASH, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A), Part Status: Obsolete, Backset Spacing: 0.370" (9.40mm).