Продукція > NORCOMP INC. > 192-037-213R171
192-037-213R171 NorComp Inc.
192-YYY-213RYY1.pdf
Виробник: NorComp Inc.
Description: CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SLDR
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A
Contact Type: Signal
Flange Feature: Housing/Shell (4-40)
Shell Size, Connector Layout: 4 (DC, C)
Backset Spacing: 0.370" (9.40mm)
Написати відгук
Description: CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SLDR, Features: Ground Strap, Shielded, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 5A, Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 37, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: FLASH, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 4 (DC, C), Backset Spacing: 0.370" (9.40mm).