19B01719 KING TONY
19B01719.pdf
Виробник: KING TONY
Category: Wrenches and Combination Wrenches
Description: Wrench: ring; double-sided; 17mm,19mm; L: 407mm
Type of wrench: ring
Spanner size: 17mm; 19mm
Length: 407mm
Key features: chrome plated key surface
Material: Chrom-molybdenum steel
Conform to the norm: DIN 311
Kind of wrench: double-sided
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Wrenches and Combination Wrenches, Description: Wrench: ring; double-sided; 17mm,19mm; L: 407mm, Type of wrench: ring, Spanner size: 17mm; 19mm, Length: 407mm, Key features: chrome plated key surface, Material: Chrom-molybdenum steel, Conform to the norm: DIN 311, Kind of wrench: double-sided.