Продукція > ADVANCED ENERGY > 1A12-N4-25PPM-F-M-H
1A12-N4-25PPM-F-M-H Advanced Energy
ADVE_S_A0010769475_1-2576115.pdf
Виробник: Advanced Energy
Non-Isolated DC/DC Converters A-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +12V Input, , -1000V DC HVout, 4W, Thru-hole mount, Regulated, Standard Interface, 25ppm/ C Temperature Coefficient, Ripple reduction filter, Mu Metal shield, Heatsink
Написати відгук