Продукція > ADVANCED ENERGY > 1A12-N4-25PPM-M-C
1A12-N4-25PPM-M-C Advanced Energy
ASeriesDS-1137736.pdf
Виробник: Advanced Energy
Non-Isolated DC/DC Converters A-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +12V Input, , -1000V DC HVout, 4W, Thru-hole mount, Regulated, Standard Interface, 25ppm/ C Temperature Coefficient, Mu Metal shield, Aluminum Case
Написати відгук