1A24-P20-E
1A24-P20-E Advanced Energy
Виробник: Advanced Energy
Description: DC/DC CONVERTER
Features: Adjustable Output, Remote On/Off
Packaging: Bulk
Type: High Voltage - Non-Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 30V
Approval Agency: CE, cUL, cURus, UL
Current - Output (Max): 20mA
Voltage - Input (Min): 23V
Voltage - Output 1: 0 ~ 1000V
Control Features: Enable, Active High
Part Status: Active
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Packaging: Bulk, Type: High Voltage - Non-Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 30V, Approval Agency: CE, cUL, cURus, UL, Current - Output (Max): 20mA, Voltage - Input (Min): 23V, Voltage - Output 1: 0 ~ 1000V, Control Features: Enable, Active High, Part Status: Active, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 1.