1A24-P20-F Advanced Energy
ASeriesDS-1137736.pdf
Виробник: Advanced Energy
Non-Isolated DC/DC Converters A-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, , +1000V DC HVout, 20W, Thru-hole mount, Regulated, Standard Interface, Ripple reduction filter
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук