Продукція > ADVANCED ENERGY > 1A24-P30-25PPM-H
1A24-P30-25PPM-H Advanced Energy
ASeriesDS-1137736.pdf
Виробник: Advanced Energy
Non-Isolated DC/DC Converters A-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, , +1000V DC HVout, 30W, Thru-hole mount, Regulated, Standard Interface, 25ppm/ C Temperature Coefficient, Heatsink
Написати відгук