1A24-P30-I10-H Advanced Energy
ASeriesDS-1137736.pdf
Виробник: Advanced Energy
Non-Isolated DC/DC Converters A-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, , +1000V DC HVout, 30W, Thru-hole mount, Regulated, I10 Interface 0 to +10 VDC Monitors/Controls, Heatsink
Написати відгук