1A3400-10
1A3400-10 Eaton - Electronics Division
eaton-1axxxx-pcb-fuse-clips-atc-atm-blade-data-sheet.pdf
Виробник: Eaton - Electronics Division
Description: FUSE CLIP CARTRIDGE 30A PCB
Packaging: Bulk
Contact Finish: Silver
For Use With/Related Products: 13/32" Dia Fuses
Fuse Type: Cartridge
Mounting Type: Through Hole
Orientation: Horizontal
Termination Style: PC Pin
Fuse Size: 0.394" Dia (10mm)
Contact Material: Beryllium Copper
Fuseholder Type: Clip
Current Rating (Amps): 30 A
Number of Circuits: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE CLIP CARTRIDGE 30A PCB, Packaging: Bulk, Contact Finish: Silver, For Use With/Related Products: 13/32" Dia Fuses, Fuse Type: Cartridge, Mounting Type: Through Hole, Orientation: Horizontal, Termination Style: PC Pin, Fuse Size: 0.394" Dia (10mm), Contact Material: Beryllium Copper, Fuseholder Type: Clip, Current Rating (Amps): 30 A, Number of Circuits: 1.