1AF3000-3-E
1AF3000-3-E CHK Power Quality Pty Ltd
Brochure-CAT-IV-600V-Flexible-Current-Probes-blue-coil-R-24-Oct-16-rev-1.00.pdf
Виробник: CHK Power Quality Pty Ltd
Description: Flexible coil 3000A rated with u
Packaging: Retail Package
Type: Current Meter, Clamp/Probe
Specifications: Measures AC Current to 3000A
Ratings: CAT III 1000V, CAT IV 600V
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Flexible coil 3000A rated with u, Packaging: Retail Package, Type: Current Meter, Clamp/Probe, Specifications: Measures AC Current to 3000A, Ratings: CAT III 1000V, CAT IV 600V.