1C10C0G330J100B
1C10C0G330J100B Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
1C-9C_Series_Rev_Sep_2015.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 33PF 100V C0G/NP0 RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
Height - Seated (Max): 0.250" (6.35mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 pF
на замовлення 9878 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 33PF 100V C0G/NP0 RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), Height - Seated (Max): 0.250" (6.35mm), Part Status: Active, Capacitance: 33 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1C10C0G330J100B 1C10C0G330J100B Виробник : Vishay / Sprague Sprague 1C-3C MLC leaded capacitors 2000.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 33pF 100volts C0G 5% 2.5mm L/S