1C10Z5U473M100B
1C10Z5U473M100B Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
1C-9C_Series_Rev_Sep_2015.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 0.047UF 100V Z5U RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 10°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
Height - Seated (Max): 0.250" (6.35mm)
Capacitance: 0.047 µF
на замовлення 9912 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.047UF 100V Z5U RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 10°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), Height - Seated (Max): 0.250" (6.35mm), Capacitance: 0.047 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1C10Z5U473M100B 1C10Z5U473M100B Виробник : Vishay / Sprague Sprague 1C-3C MLC leaded capacitors 2000.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.047uF 100volts Z5U 20% 2.5mm L/S