1C30Z5U223M050B Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
1C-9C_Series_Rev_Sep_2015.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 0.022UF 50V Z5U RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 10°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.300" (7.62mm)
Height - Seated (Max): 0.250" (6.35mm)
Capacitance: 0.022 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.022UF 50V Z5U RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 10°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.300" (7.62mm), Height - Seated (Max): 0.250" (6.35mm), Capacitance: 0.022 µF.
Інші пропозиції 1C30Z5U223M050B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1C30Z5U223M050B 1C30Z5U223M050B Виробник : Vishay / BC Components Sprague 1C-3C MLC leaded capacitors 2000.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1C 50V 22000PF Z5U 20% BULK E3