1PGSMA160Z
1PGSMA160Z Taiwan Semiconductor Corporation
1PGSMA SERIES_B2102.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ZENER 160V 1.25W DO214AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 160 V
Impedance (Max) (Zzt): 1100 Ohms
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Power - Max: 1.25 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 121.6 V
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 160V 1.25W DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 160 V, Impedance (Max) (Zzt): 1100 Ohms, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Power - Max: 1.25 W, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 121.6 V.
Інші пропозиції 1PGSMA160Z
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1PGSMA160Z 1PGSMA160Z Виробник : Taiwan Semiconductor 1PGSMA_SERIES_B2102-2529391.pdf Zener Diodes 1000mW, 5%, Zener Diode