Продукція > ABB > 1SFA619100R3013
1SFA619100R3013
1SFA619100R3013 ABB
ABB-osprzet pulpitowy-EN.pdf
Виробник: ABB
Category: Panel Mount Switches, Standard 22mm
Description: Switch: push-button; 22mm; Stabl.pos: 1; NO; yellow; none; 1A/240VAC
Switches features: witout symbol
Switch standard: 22mm
Mounting hole diameter: Ø22mm
DC contacts rating @R: 0.3A / 24V DC
Stable positions number: 1
AC contacts rating @R: 1A / 240V AC
Number of positions: 2
Actuator colour: yellow
Button marking: blank
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Panel Mount Switches, Standard 22mm, Description: Switch: push-button; 22mm; Stabl.pos: 1; NO; yellow; none; 1A/240VAC, Manufacturer series: CP1, Button shape: flat, Illumination: none, Contacts configuration: NO, Type of switch: push-button, Switches features: witout symbol, Switch standard: 22mm, Mounting hole diameter: Ø22mm, DC contacts rating @R: 0.3A / 24V DC, Stable positions number: 1, AC contacts rating @R: 1A / 240V AC, Number of positions: 2, Actuator colour: yellow, Button marking: blank.