1SMB48AT3
1SMB48AT3 ON Semiconductor
1SMB5.0AT3%20Series%20Rev.11.pdf
Виробник: ON Semiconductor
Description: TVS DIODE 48V 77.4V SMB
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
ESD Suppressors / TVS Diodes 48V 600W.
Інші пропозиції 1SMB48AT3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1SMB48AT3 1SMB48AT3 Виробник : ON Semiconductor 1SMB5.0AT3-D-108677.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 48V 600W