1SMC6.5AT3
1SMC6.5AT3 ON Semiconductor
1SMC5.0AT3%20Series.pdf
Виробник: ON Semiconductor
Description: TVS DIODE 6.5V 11.2V SMC
Написати відгук
ESD Suppressors / TVS Diodes 6.5V 1500W.
Інші пропозиції 1SMC6.5AT3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1SMC6.5AT3 1SMC6.5AT3 Виробник : ON Semiconductor 1SMC5.0AT3-D-102895.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 6.5V 1500W