1SNA110441R2400 TE Connectivity AMP Connectors
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: D4/6.LLP
Packaging: Box
Color: Gray, Green, Yellow
Type: Feed Through
Termination Style: Screw
Number of Levels: 3; 1 Grounded
Terminal - Width: 6.0mm
Voltage - IEC: 400V
Wire Gauge or Range - AWG: 12-18 AWG
Wire Gauge or Range - mm²: 0.2-4mm²
Current - IEC: 30 A
Number of Positions: 5
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: D4/6.LLP, Packaging: Box, Color: Gray, Green, Yellow, Type: Feed Through, Termination Style: Screw, Number of Levels: 3; 1 Grounded, Terminal - Width: 6.0mm, Voltage - IEC: 400V, Wire Gauge or Range - AWG: 12-18 AWG, Wire Gauge or Range - mm²: 0.2-4mm², Current - IEC: 30 A, Number of Positions: 5.