1V5KE13CA
1V5KE13CA Taiwan Semiconductor Corporation
1V5KE SERIES_D2112.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 11.1VWM 18.2V DO201AD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-201AD, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 82A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 11.1V
Supplier Device Package: DO-201AD
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 12.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 18.2V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 11.1VWM 18.2V DO201AD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-201AD, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 82A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 11.1V, Supplier Device Package: DO-201AD, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 12.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 18.2V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No.
Інші пропозиції 1V5KE13CA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1V5KE13CA 1V5KE13CA Виробник : Taiwan Semiconductor 1V5KE SERIES_D2112.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 1500W, 13.1V, 5%, Bidirectional, TVS