Продукція > SMD резистори > 1206 > 2,2 Ohm 5% 0,25W 200V 1206 (RC1206JR-2R2-Hitano) (резистор SMD)
2,2 Ohm 5% 0,25W 200V 1206 (RC1206JR-2R2-Hitano) (резистор SMD)
rc_series_20150401_1.pdf
Код товару: 2133
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Номінал: 2,2 Ohm
Точність: ±5% J
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V
Типорозмір: 1206
955 шт - РАДІОМАГ-Київ
300 шт - РАДІОМАГ-Харків
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
20 Ohm 5% 0,25W 200V 1206 (RC1206JR-20R-Hitano) (резистор SMD)
Виробник: Hitano
SMD резистори > 1206
Номінал: 20 Ohm
Точність: ±5% J
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V
товару немає в наявності
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
1,5 Ohm 5% 0,25W 200V 1206 (RC1206JR-1R5-Hitano) (резистор SMD)
RC_series.pdf
SMD резистори > 1206
Номінал: 1,5 Ohm
Точність: ±5% J
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V
100 Ohm 5% 0,25W 200V 1206 (RC1206JR-100R-Hitano) (резистор SMD)
2 Додати до обраних Обраний товар
RC_series.pdf
Номінал: 100 Ohm
Точність: ±5% J
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V
935 шт - РАДІОМАГ-Київ
200 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
4,7 Ohm 5% 0,25W 200V 1206 (RC1206JR-4R7-Hitano) (резистор SMD)
Номінал: 4,7 Ohm
Точність: ±5% J
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V
294 шт - РАДІОМАГ-Київ
47 Ohm 5% 0,25W 200V 1206 (RC1206JR-47R-Hitano) (резистор SMD)
rc_series_20150401_1.pdf
Номінал: 47 Ohm
Точність: ±5% J
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V