Продукція > Вивідні резистори > 0,25W > 2,4 Ohm 5% 0,25W вив. (CR025SJTB-2R4-Hitano)
2,4 Ohm 5% 0,25W вив. (CR025SJTB-2R4-Hitano)
CR-S_080911.pdf
Код товару: 13645
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Номінал: 2,4 Ohm
Точність: ±5%
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 250 V
Габарити: 3,2х1,6 mm; Dвів = 0,45 mm
Тип: вугільно-плівкові
у наявності 4176 шт:
290 шт - РАДІОМАГ-Львів
111 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
2,2 Ohm 5% 0,25W вив. (CR025SJTB-2R2-Hitano) (S)
CR-S_080911.pdf
Виробник: Hitano
Вивідні резистори > 0,25W
Номінал: 2,2 Ohm
Точність: ±5%
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 250 V
Тип: вугільно-плівкові
435 шт - РАДІОМАГ-Київ
520 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
2 Ohm 5% 0,25W вив. (CR025SJTB-2R-Hitano) (S)
Вивідні резистори > 0,25W
Номінал: 2 Ohm
Точність: ±5%
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 250 V
690 шт - РАДІОМАГ-Київ
115 шт - РАДІОМАГ-Харків
470 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
2,7 Ohm 5% 0,25W вив. (CR025SJTB-2R7-Hitano)
Вивідні резистори > 0,25W
Номінал: 2,7 Ohm
Точність: ±5%
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 250 V
161 шт - РАДІОМАГ-Львів
240 шт - РАДІОМАГ-Харків
192 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
3 Ohm 5% 0,25W вив. (CR025SJTB-3R0-Hitano)
Вивідні резистори > 0,25W
Номінал: 3 Ohm
Точність: ±5%
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 250 V
180 шт - склад
519 шт - РАДІОМАГ-Київ
110 шт - РАДІОМАГ-Львів
500 шт - РАДІОМАГ-Харків
625 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
3,3 Ohm 5% 0,25W вив. (CR025SJTB-3R3-Hitano)
Вивідні резистори > 0,25W
Номінал: 3,3 Ohm
Точність: ±5%
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 250 V