Продукція > 3M (TC) > 2.5-5-4412N
2.5-5-4412N
2.5-5-4412N 3M (TC)
3mtm-extreme-sealing-tape-4412n-4411n-4411g-and-4412g.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE MASTIC SEAL TRAN 2 1/2"X5YD
Packaging: Bulk
Color: Translucent
Length: 15' (4.6m) 5 yds
Thickness: 0.0800" (80.0 mils, 2.032mm)
Temperature Range: 70°F ~ 100°F (21°C ~ 38°C)
Tape Type: Mastic Sealing Tape
Width: 2.50" (63.50mm) 2 1/2"
Usage: Sealing
Adhesive: Pressure Sensitive Adhesive (PSA)
Backing, Carrier: Acrylic, Ethylene Film
Thickness - Adhesive: 0.0760" (76.0 mils, 1.930mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0040" (4.0 mils, 0.102mm)
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE MASTIC SEAL TRAN 2 1/2"X5YD, Packaging: Bulk, Color: Translucent, Length: 15' (4.6m) 5 yds, Thickness: 0.0800" (80.0 mils, 2.032mm), Temperature Range: 70°F ~ 100°F (21°C ~ 38°C), Tape Type: Mastic Sealing Tape, Width: 2.50" (63.50mm) 2 1/2", Usage: Sealing, Adhesive: Pressure Sensitive Adhesive (PSA), Backing, Carrier: Acrylic, Ethylene Film, Thickness - Adhesive: 0.0760" (76.0 mils, 1.930mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0040" (4.0 mils, 0.102mm), Part Status: Obsolete.