Продукція > MOON VISIONS > 2.5W 5K FL 120VBR20-D-BZT
2.5W 5K FL 120VBR20-D-BZT
2.5W 5K FL 120VBR20-D-BZT Moon Visions
Виробник: Moon Visions
Description: 25W 120V COOL WHITE FLOOD LED DO
Power (Watts): 25
Packaging: Box
Voltage - Input: 120
Lamp Type: LED
Part Status: Active
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 25W 120V COOL WHITE FLOOD LED DO, Power (Watts): 25, Packaging: Box, Voltage - Input: 120, Lamp Type: LED, Part Status: Active.