Продукція > BOURNS > 2.7 kOm, CR0805-JW-272E
2.7 kOm, CR0805-JW-272E
2.7 kOm, CR0805-JW-272E Bourns
Виробник: Bourns
Чип-резистор smd (R=2.7 kOhm +/-5%, 200ppm/C, P=1/8W, Umax=150V, размер 0805)... Група товару: Резистори Корпус: 0805 Од. вим: 100 шт
кількість в упаковці: 5000 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Чип-резистор smd (R=2.7 kOhm +/-5%, 200ppm/C, P=1/8W, Umax=150V, размер 0805)... Група товару: Резистори Корпус: 0805 Од. вим: 100 шт, кількість в упаковці: 5000 шт.