Продукція > ROYALOHM > 201007F1470T4E
201007F1470T4E ROYALOHM
ROYALOHM-THICKFILM.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 2010; 147Ω; 750mW; ±1%; 200V; -55÷125°C
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...125°C
Power: 0.75W
Tolerance: ±1%
Type of resistor: thick film
Case - inch: 2010
Operating voltage: 200V
Resistance: 147Ω
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Max. overload voltage: 500V
Case - mm: 5025
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 2010; 147Ω; 750mW; ±1%; 200V; -55÷125°C, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...125°C, Power: 0.75W, Tolerance: ±1%, Type of resistor: thick film, Case - inch: 2010, Operating voltage: 200V, Resistance: 147Ω, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Max. overload voltage: 500V, Case - mm: 5025.