Продукція > ROYALOHM > 201007F1582T4E
201007F1582T4E ROYALOHM
ROYALOHM-THICKFILM.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 2010; 15.8kΩ; 750mW; ±1%; 200V; -55÷125°C
Type of resistor: thick film
Resistance: 15.8kΩ
Power: 0.75W
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...125°C
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Operating voltage: 200V
Max. overload voltage: 500V
Mounting: SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 2010; 15.8kΩ; 750mW; ±1%; 200V; -55÷125°C, Type of resistor: thick film, Resistance: 15.8kΩ, Power: 0.75W, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...125°C, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Operating voltage: 200V, Max. overload voltage: 500V, Case - inch: 2010, Case - mm: 5025, Mounting: SMD.