Продукція > ROYALOHM > 201007F200MT4E
201007F200MT4E
201007F200MT4E Royalohm
Виробник: Royalohm
Thick Film Resistors - SMD RMC 2010 3/4W 1% T/R-4000
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 2010; 20mΩ; 750mW; ±1%; 200V; -55÷125°C, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 2010, Case - mm: 5025, Resistance: 20mΩ, Power: 0.75W, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...125°C, Temperature coefficient: 1000ppm/°C, Operating voltage: 200V, Max. overload voltage: 500V.
Інші пропозиції 201007F200MT4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
201007F200MT4E Виробник : ROYALOHM ROYALOHM-THICKFILM.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 2010; 20mΩ; 750mW; ±1%; 200V; -55÷125°C
Case - mm: 5025
Resistance: 20mΩ
Power: 0.75W
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...125°C
Temperature coefficient: 1000ppm/°C
Operating voltage: 200V
Max. overload voltage: 500V