Продукція > JOHANSON > 201R07S0R5AT4T
201R07S0R5AT4T
201R07S0R5AT4T Johanson
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 0.5pF 200V C0G 0.05pF Pad SMD 0402 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук