201R07S0R5BV4T
201R07S0R5BV4T Johanson Dielectrics
JTI-CAT-MLCC-HighQ-1101025.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 0.5pF
на замовлення 17536 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 201R07S0R5BV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
201R07S0R5BV4T 201R07S0R5BV4T Виробник : Johanson Technology Inc. JTI-CAT-MLCC-HighQ.pdf Description: CAP CER 0.5PF 200V NP0 0402