201R07S0R9AV4T
201R07S0R9AV4T Johanson Technology Inc.
JTI-CAT-MLCC-HighQ.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: CAP CER 0.9PF 200V NP0 0402
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 0.9pF.
Інші пропозиції 201R07S0R9AV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
201R07S0R9AV4T 201R07S0R9AV4T Виробник : Johanson Dielectrics JTI-CAT-MLCC-HighQ-1101025.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 0.9pF