201R07S1R7CV4T
201R07S1R7CV4T Johanson Technology Inc.
johanson-technology-multi-layer-high-q-capacitors.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: CAP CER 1.7PF 200V NP0 0402
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 1.7pF.
Інші пропозиції 201R07S1R7CV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
201R07S1R7CV4T 201R07S1R7CV4T Виробник : Johanson Dielectrics JTI-CAT-MLCC-HighQ-1101025.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 1.7pF