201R07S2R0AV4T
201R07S2R0AV4T Johanson Technology Inc.
JTI-CAT-MLCC-HighQ.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: CAP CER 2PF 200V NP0 0402
на замовлення 8 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 2pF.
Інші пропозиції 201R07S2R0AV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
201R07S2R0AV4T 201R07S2R0AV4T Виробник : Johanson Dielectrics JTI-CAT-MLCC-HighQ-1101025.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 2pF